Skrīveru pagasts Uzņēmējdarbība
Uzņēmēju tikšanās Skrīveros

Šī gada pirmā Aizkraukles novada uzņēmēju tikšanās 17. janvāra vakarā Skrīveru pārtikas kombinātā pulcēja vairāk nekā 20 uzņēmēju.

Pasākuma vadīšanas pienākumus, sarunas un diskusijas virzīja skrīveriete Anželika Legante, kura drīzumā Skrīveros plāno atvērt viesu namu “Zilais zirgs”. Vispirms tika dots vārds Skrīveru pārtikas kombināta vadītājiem Baibai un Aigaram Lūšiem. Viņi izklāstīja konfekšu “Gotiņa” ražošanas vēsturi un iepakošanas īpatnības, tomēr īsto “Gotiņu”, pēc saimnieku vārdiem, var pagatavot tikai pēc Skrīveru pārtikas kombināta īpašās receptes. Paralēli interesantajam stāstījumam uzņēmējiem arī pašiem bija iespēja novērtēt savu meistarību un “rokrakstu” konfekšu ietīšanā.

Uzņēmuma SIA “View” īpašnieks fotogrāfs Roberts Blaubuks tikai nesen ir pārcēlies uz dzīvi Skrīveros un bija ieradies uz savu pirmo Aizkraukles novada uzņēmēju tikšanos. Viņš iepazīstināja ar sevi, savām fotogrāfijām un nosauca dažādus labi pazīstamus uzņēmumus Latvijā, kas sadarbojas un izmanto viņa pakalpojumus, piemēram, A/S “Balticovo”, tirdzniecības centrs “Spice”. Klātesošie uzņēmēji bija ieinteresēti sadarbībai, novērtēja Roberta profesionalitāti un pievienošanos viņu pulkam.

Aizkraukles novada domes priekšsēdētājs Leons Līdums uzņēmējus informēja par būtiskākajām šī gada aktualitātēm, projektā “SMEPRO 2” iegādāto aprīkojumu un koprades telpu, par ko sīkāk pastāstīja Aizkraukles novada uzņēmējdarbības atbalsta centra speciālistes Jogita Baltmane un Elita Kaņepēja.

Pasākuma laikā uzņēmēji diskutēja un dalījās savās idejās. Šī tikšanās vērtējama ļoti pozitīvi, jo vairāki uzņēmēji to apmeklēja pirmo reizi, izmantojot iespēju iepazīstināt ar sevi arī citus uzņēmējus.

Nākamā uzņēmēju tikšanās plānota februārī Aizkrauklē.

Uzņēmēju tikšanās Skrīveru pārtikas kombinātā