Skrīveru pagasts Sociālie pakalpojumi
ziedugravas

Sociālās aprūpes centra (SAC) “Ziedugravas” darbinieku komanda ieguvusi pirmo vietu no 35 komandām, kas piedalījās Latvijas pašvaldību sociālās aprūpes institūciju apvienības darbinieku sporta spēlēs Naukšēnos.

Sporta spēles šoreiz organizēja 2022. gada uzvarētāji sociālās aprūpes un rehabilitācijas centrs “Rūjienas senioru māja”, un tās tika apvienotas ar praktisko semināru “Aprūpes komandas sadarbības “veiksmes atslēdziņas””. Organizatori bija godam plānojuši spēļu norisi un izvirzījuši devīzi “Kopā spējam vairāk!” ar mērķi saliedēt SAC kolektīvus, pilnveidot efektivitāti komandas darbā un stiprināt savstarpēju sapratni un draudzību, tādēļ jo sevišķi ir lepnums par gūto uzvaru.

“Ziedugravu” komanda “Visurgājēji” 19 dalībnieku sastāvā kopā piedalījās visās 12 disciplīnās “svārsts”, “pontonu tilts”, “kāršu kava”, “sastrēgums” un citās. Katrā disciplīnā bija likts uzsvars uz savstarpējo sadarbību, atjautību, izveicību un neatlaidību.

Rezultātā, pateicoties komandas darbam un saliedētībai, tika gūta pārliecinoša uzvara, un ceļojošais kauss tika nodots SAC “Ziedugravas”. Gūstot uzvaru un saņemot ceļojošo kausu, saņemts arī svarīgs uzdevums 2024. gadā organizēt Latvijas pašvaldību sociālās aprūpes institūciju apvienības darbinieku sporta spēles.

SAC “Ziedugravas” pateicas biedrībai “Rūjienas senioru māja” par interesantajām sporta spēlēm, tā bija lieliska iespēja pārliecināties par savas komandas spēku.

Gūtā pieredze dod pārliecību, ka arī ikdienas darbā SAC “Ziedugravas” darbinieku komanda spēj sadarboties, palīdz rūpēties par klientiem un sniegt kvalitatīvu pakalpojumu. Paldies SAC “Ziedugravas” darbiniekiem par atsaucību, draudzību un ieguldījumu!

Lai gūtās pozitīvās emocijas saglabājās līdz nākamajai vasarai un palīdz noorganizēt tikpat labas sporta spēles!

 

Latvijas pašvaldību sociālās aprūpes institūciju apvienības darbinieku sporta sporta spēles notiek jau vairāk nekā 15 gadu. To mērķis ir veicināt veselīgu dzīvesveidu, popularizēt aktīvu radošu atpūtu, saliedēt kolektīvu, pilnveidot efektivitāti komandas darbā, stiprināt savstarpējo sapratni un draudzību, veicināt institūcijās strādājošo draudzību, emocionālo kopības sajūtu jautrā un atraktīvā pasākumā, noskaidrot sportiskāko, atraktīvāko un draudzīgāko kolektīvu, kas nākamajā gadā organizēs līdzvērtīgas sporta spēles, kā arī rast jaunus kontaktus un kopīgas intereses. Spēles notiek ar sociālās aprūpes iestāžu dalības maksas un atbalstītāju finansiālo segumu.