iemassvētku tirdziņi

Dāvanas Ziemassvētkos nav galvenais, taču ir tik patīkami tās saņemt un arī kādam dāvināt. Dzird runājam, ka vislabākās dāvanas esot atrodamas tieši tirgū, kur pulcējas amatnieki, mājažotāji, zemnieki. Aizkraukles novadā arī tādi būs – Jaunjelgavā, Koknesē, Mazzalvē, Neretā, Pļaviņās, Skrīveros. Ja ne pirkt, tad idejas dāvanu darināšanai aizgūt un ļaudis satikt – arī tas ir iemesls tur būt! Ieskaties, varbūt kāda no no tirgus vietām tev tieši pa ceļam, braucot pēc eglītes.

Jaunjelgavā

  • 16. decembrī no pulksten 16 līdz 19 Vecpilsētas laukumā – ziemas vakara Radu tirgus. Tirgotāji var pieteikties, rakstot e-pastā: radijaunjelgava@gmail.com, informācija pa tālruni +371 29273162.

Koknesē

  • 9. decembrī no pulksten 16 līdz 19 Aizkraukles novada un Kokneses tūrisma informācijas centrā 1905. gada ielā 7 – Ziemassvētku tirdziņš. Būs iespēja iegādāties rotas, garšvielas, adījumus, piparkūkas un citus mājražotāju labumus.

Līdzās tirdziņa rosībai pulksten 17 Zaļā tirgus laukumā Ziemassvētku vecītis kopā ar deju grupu “Kristāliņi” iedegs lielo svētku egli.

Mazzalvē

  • No 27. novembra līdz 23 decembrim pagasta izstāžu zālē – Ziemassvētku radošo darbu izstāde – tirdziņš.

Te var iegādāties dažādas vietējo ražotāju sarūpētus skaistus un noderīgus darinājumus: Adventes vainagus, apsveikuma kartiņas, sveces, medu, adītas zeķes un citas lietas.

Neretā

  • 17. decembrī no pulksten 9 līdz 12 kultūras centrā un laukumā pie kultūras centra – Ziemassvētku tirdziņš.

Tirgoties gribētāji tirgum var pieteikties, zvanot pa tālruni +371 26359164.

Pļaviņās

  • 17. decembrī pulksten 9 Zaļajā tirgū – Ziemassvētku gadatirgus kopā ar sniegavīru Olafu.

Pieteikšanās tirgum e-pastā: tirgus@plaviņas.lv vai zvanot pa tālruni +371 2787332.

  • 23. decembrī pulksten 9 Zaļajā tirgū – Ziemassvētku tirgus.

Skrīveros

  • 4. decembrī no pulksten 8 līdz 14 Skrīveru tirgus laukumā – Ziemassvētku tirgus un labdarības akcija, kurā ikviens aicināts atnest savu dāvaniņu (tējas paciņu, saldumus, siltus cimdus, sveci, ziepes), lai ar tām svētkos iepriecinātu Skrīveru pensionārus. Labdarības akciju, lai svētkos iepriecinātu sava pagasta seniorus, rīko skrīveriete Ilze Liepiņa– Korsaka.

Vairāk informācijas un pieteikšanās tirgum, zvanot Ilzei pa tālruni +371 27197706.

  • No 11. līdz 23. decembrim no pulksten 10 līdz 19 RADADA darbnīcā Skrīveros Daugavas ielā 70 – Ziemassvētku dāvanu tirdziņš.

Nāc ciemos un sarūpē saviem mīļajiem Latvijā radītas dāvanas! Piedāvājumā arī Aizkraukles novada ražotāju produkcija – RADADA apģērbi visai ģimenei, zemnieku saimniecības “Ragāres” garšvielas un tējas, “Dunense” ādas izstrādājumi, jaunumi no semnieku saimniecības “Lipšu dārzs”, SIA “Woodprint” dizaina priekšmeti no koka, smaržīgās “Paradīzes Lavandas”, “Ronja craft” aksesuāri, “BIZE” pūkainie cimdiņi, Skrīveru pārtikas kombināta gardumi un daudz citas dāvaniņas no visas Latvijas lieliem un maziem uzņēmumiem.

  • 17. decembrī no pulksten 9 līdz 13 kultūras centra foajē un laukumā pie kultūras centra – Ziemassvētku tirdziņš.

Mājražotāji, amatnieki un citi tirgoties gribētāji tirdziņam var pieteikties līdz 15. decembrim, svanot pa tālruni +371 26357137 vai +371 65197244.