Kultūra Skrīveru pagasts
zēns ar burbuļiem

Pagājušās nedēļas nogalē, 7. un 8. jūnijā, visi ceļi veda uz Skrīveriem, kur notika pagasta svētki “Satiekamies Skrīveros”.

Skrīverieši svinēja koši, skaisti un jautri. Pirmās svētku dienas vakarā Daugavas krastā pie Klidziņas varēja noklausīties jauktā kora “Ikšķile” koncertu, bet sestdien varēja iepirkties tirdziņā, klausīties un skatīties koncertus, kā arī vairākās pagasta vietās notika dažādas aktivitātes maziem un lieliem svētku apmeklētājiem.

Skrīveru Kultūras centra direktore Baiba Dronka atzīst, ka diena bija patiešām skaista un izdevusies – apmeklētāju bija daudz, katrs atrada sev tīkamu nodarbi. A. Upīša muzeja dārzā, kur notika daļa svētku norišu, valdīja īpaša aura un atmosfēra, tāpat audzēkņi un pedagogi to spēja uzburt Skrīveru Mūzikas un mākslas skolas pagalmā, kur apņēma mākslinieciska un muzikāla gaisotne.

Vakarā A. Upīša Skrīveru vidusskolas stadionā izskanēja grupu “Sudden Lights” un “Dziļi violets” koncerts un notika zaļumballe. Brīdī, kad notika grupas “Sudden Lights” mēģinājums, debesīs pār Skrīveriem iekrāsojās varavīksne, visus sveicot svētkos.

“Paldies visiem, kuri piedalījās svētku radīšanā – gan organizēšanā un veidošanā, gan sakopšanā un skaistināšanā!” teic Baiba Dronka.

Satiekamies Skrīveros!