No 18. līdz 20. jūnijam Valmieras novadā norisinājās Latvijas Jaunatnes X olimpiāde, kurā Aizkraukles novada jaunieši sasniedza augstus rezultātus. Sacensību pirmajā dienā, 18. jūnijā, jaunie sportisti devās gājienā no Valmieras centra līdz Jāņa Daliņa stadionam, kur norisinājās olimpiādes svinīgā atklāšana. Sportistus sagaidīja un uzrunāja Latvijas Olimpiskās komitejas prezidents Raimonds Lazdiņš, Valmieras novada pašvaldības domes priekšsēdētājs Jānis Baiks un Izglītības un zinātnes ministre…
No 18. līdz 20. jūnijam Valmieras novadā norisinājās Latvijas Jaunatnes X olimpiāde, kurā Aizkraukles novada jaunieši sasniedza augstus rezultātus. Sacensību pirmajā dienā, 18. jūnijā, jaunie sportisti devās gājienā no Valmieras centra līdz Jāņa Daliņa stadionam, kur norisinājās olimpiādes svinīgā atklāšana. Sportistus sagaidīja un uzrunāja Latvijas Olimpiskās komitejas prezidents Raimonds Lazdiņš, Valmieras novada pašvaldības domes priekšsēdētājs Jānis Baiks un Izglītības un zinātnes ministre Ilze Indriksone. Ceremonijas laikā tika ienests Olimpiskais karogs, doti tradicionālie sportistu, treneru un tiesnešu zvēresti, kā arī stadionā tika ienesta Latvijas Jaunatnes X Olimpiādes lāpa, kas kopš 4. maija bija mērojusi ceļu cauri visiem…